Trénink s bouracím kladivem (Bourák)

Trénink s bouracím kladivem (Bourák) - Praha a okolí

Trénink s bouracím kladivem (Bourák)

 Trénink s bouracím kladivem Hecht  ( Bourák )
 
Unikátní a jediný svého druhu je trénink s bouracím kladivem Hecht  ( Bourák ). Tento trénink je námi vytvořený tréninkový koncept pro muže i ženy, které se chtějí naučit a bezpečně ovládat bourací kladivo a zároveň efektivně redukovat tuk, posilovat, zlepšit koordinaci pohybů a fyzickou zdatnost a zároveň chtějí alternativu k zadýchané posilovně. A nebo pro ty, kteří chtějí jen něco zbourat.
 Primárně posiluje ruce, záda a stehna
 Získáte veškeré potřebné informace ke správnému používání bouracího kladiva
 
Trénink s bouracím kladivem Hecht  ( Bourák ) je tedy fyzicky velice náročný trénink na čerstvém vzduchu a perfektně funguje na „vyčištění hlavy“. To ale neznamená, že trénink není náročný a zábavný. Procvičíte všechny svalové partie, vybijete se, odreagujete se, naučíte se nespočet nových informací k bezpečnosti a správnému ovládání bouracího kladiva, poznáte lépe své tělo a samozřejmě se i pobavíte. Trénink s bouracím kladivem Hecht  ( Bourák )
je komplexní funkční cvičení, které vám nabízí vše, co od cvičení čekáte. . Samozřejmě nezapomínáme na zábavnost a rozmanitost cvičení, takže opět platí, že každý trénink bude originál.
Trénink s bouracím kladivem Hecht  ( Bourák ) je vhodný spíše pro muže a to ve věku zhruba od 18ti do 50ti let, ale kvůli vyšší intenzitě není vhodný pro kardiaky, astmatiky a lidi se zdravotními potížemi
Kde tréninky probíhají?:
Kdy tréninky probíhají?:
Co potřebuješ sebou?: